witaj, świecie!

6

Jakoś tak się w internecie przyjęło, że bloga pisanie rozpoczyna się wpisem powitalnym, w którym pokrótce przedstawia się zarówno autora, jak i tematykę bloga.  Wrodzone posłuszeństwo i wyuczony brak sprzeciwu nakazują mi zastosowanie się do tych reguł i napisanie co nieco o tym blogu i jego potencjalnym rozwoju.

Jeżeli chodzi o mnie… Na co dzień pracuję w firmie zajmującej się nie czym innym, a wyposażaniem zakładów przemysłowych w urządzenia niezbędne w procesie produkcji ;). Jednakże nie jestem inżynierem i projektowaniem urządzeń takowych się nie trudnię. Zajmuję się ogólnie pojętą reklamą i wszelkiego rodzaju projektami graficznymi. Poza pracą studiuję zaocznie kulturoznawstwo – zdaniem wielu kierunek idealnie przygotowujący do bycia bezrobotnym.

Od czasu do czasu zdarza mi się wrzucić  newsa w serwisie MotionFreaks.pl. Ze względu na pewne powiązania tego portalu z innymi mediami, nie do końca mogę pozwolić sobie na wyrażanie swojego zdania i krytykowanie partnerów. Dlatego właśnie powstał ten blog. Bez skrępowania mam zamiar wyrażać tutaj swoje zdanie na temat tekstów, które pojawiają się w tytułach związanych z grafiką. Mam nadzieję, że moja krytyka nie zostanie uznana za bezwartościową i hejterską.

Po drugie… Od czasu do czasu (częstotliwość nie została jeszcze ustalona), postaram się wrzucać wszelkiego typu twory, które pojawiają się w sieci. Tak zwane inspiracje będą dotyczyły głównie animacji i grafiki komputerowej wszelakiej maści, ale nie wykluczam pojawienia się np. fotografii.

Możliwe, że będą pojawiały się tutaj także newsy z branży, które z różnych  względów na MF trafić nie mogły. Z czasem sporadycznie mogą wystąpić porady – co do tego jestem sceptycznie nastawiony ze względu na swoje polskie korzenie, które nakazują mi odkrycie warstw w Photoshopie uznać za tajemnice handlową i kazać sobie za podzielenie się tą wiedzą płacić.

Prac swoich wrzucać nie będę – co moje to moje.

 

To by było na tyle. Pozdrawiam i zapraszam ponownie – za jakiś czas.

 

Kategorie: Blog

6 komentarzy

  1. Radek napisał(a):

    Interpunkcja kolego i świat będzie piękniejszy 🙂

  2. Michał napisał(a):

    Służalczość i posłuszeństwo są przeterminowane. Weź się w garść i pokaż wszystkim na co Cię stać. Są tysiące firm dla których będziesz mógł pracować z chęci, a nie z przymusu.

Dodaj komentarz

Copyright by AnimacjaiGrafika.pl. All rights reserved.