MotionFreaks.pl zaprasza na spotkanie z Adobe!

0

spotkanie z AdobeW trakcie najbliższego spotkania z serii MF Hngouts, pod hasłem „Creative Cloud, czyli praca z głową w chmurach” będziemy rozmawiać z przedstawicielem ekipy Adobe Polska, Pawłem Molgą, który odpowie na pytania widzów związane z nową usługą firmy Adobe – Creative Cloud – umożliwiającą korzystanie online z oprogramowania wchodzącego w skład pakietu Creative Suite Master Collection. Ta nowatorska forma dystrybucji jest przede wszystkim atrakcyjna cenowo w porównaniu do zakupu „pudełkowej” wersji tego samego pakietu, w związku z czym już od dnia premiery wzbudza zainteresowanie w szczególności młodych przedstawicieli branży motion design, chcących korzystać z najlepszych na rynku produktów. Zainteresowanie to wiązało się z wieloma pytaniami, głównie o charakterze formalnym, co do sposobów rozliczania, obsługi i uprawnień związanych z wykupieniem abonamentu Creative Cloud. Na te i inne pytania nasza redakcja oraz Paweł Molga z Adobe Polska postarają się odpowiedzieć w trakcie kolejnego spotkania, które odbędzie się w najbliższy czwartek o godzinie 19. Spotkanie będzie transmitowane na żywo w serwisie YouTube oraz na łamach MotionFreaks.pl, zaś po jego zakończeniu w naszym portalu pojawi się nagranie z hangoutu.

Aby MF Hangouts miało miejsce, potrzebne są pytania i wątpliwości użytkowników serwisu, na które moglibyśmy odpowiedzieć. W oparciu o to założenie zorganizowaliśmy konkurs na najciekawsze pytanie dotyczące usługi Creative Cloud, zadane ekipie Adobe za pośrednictwem serwisu MotionFreaks.pl. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy być zarejestrowanym użytkownikiem naszego portalu i… mieć głowę w chmurach! Zagnij eksperta Adobe Polska swoimi pytaniami, a my nagrodzimy najciekawsze z Twoich wątpliwości. Każdy z zarejestrowanych użytkowników serwisu MotionFreaks.pl może zadać nieskończoną liczbę pytań.

Co możesz wygrać? Po pierwsze, odpowiedź na swoje pytanie już u źródła. Po drugie? Garść gadżetów sponsorowanych przez firmę Adobe. Zdjęcie upominków możesz zobaczyć w serwisie MotionFreaks.pl, tam także znajdziesz formularz, przez który możesz przesłać swoje pytania. Zapraszamy do udziału w konkursie! Zagnij speca od Adobe, oglądaj jego odpowiedzi w trakcie spotkania live w czwartek o 19.00, wygraj i zgarnij gadżety.

Link do wydarzenia Facebook.

Link do spotkania G+

Kategorie: Artykuły

Dodaj komentarz

Copyright by AnimacjaiGrafika.pl. All rights reserved.